Backlink fiyatları ne kadar? Bir sitenin gelişimine katkı sağlayan, daha iyi yerlere gelmesine imkan tanıyan backlink çalışmalarına duyulan önem her geçen gün artıyor. Blog, E-ticaret, hizmet sektörleri, kısacası internet sitesi olan herkes “backlink” çalışmaları ile web sitesinin kalitesini artırma gayesinde. Ayrıca bu çalışmalar, sıralama açısından sitenizin istediğiniz noktaya gelmesine de katkı sağlıyor. Tabi her backlink çalışması değil!

Backlink Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Google, siteniz ile ilgili attığınız her adımı yakından takip eder. Ziyaretçileriniz organik mi? İllegal yöntem kullanıyor musunuz? Yazılarınız özgün mü, kopya mı? Sitenizde hatalar var mı? Gibi… Tüm bu kriterlerde elde edeceğiniz başarıya göre sıralamanız artar. Ya da azalır. Özellikle backlink paketleri satın alırken paket içerisindeki link fazlalığına pek dikkat etmeyin. Çünkü çok fazla backlink demek, o hizmetin çok kaliteli olduğu anlamına gelmemektedir.

Backlink sektöründe bazı kişiler işin kolayına kaçarak yazılım kullanır. Program aracılığıyla binlerce, hatta on binlerce site üzerinden backlink çalışması yapanlar olmaktadır. Bu çalışmaları açıkçası biz firma olarak önermiyoruz. Neden? Çünkü bu tür çalışmalarda uzun vadede bağlantı kayıpları çok yüksek olabilmektedir. Sitenizin otoritesi Google gözünde devamlı olarak azalacağı için ani sıralama kayıpları yaşayabilirsiniz. Veya daha büyük cezalara tabi tutulabilirsiniz.

Backlink Fayda Sağlar Mı?

Elbette! Doğru backlink çalışmaları günümüzde neredeyse şarttır. Çünkü hedeflediğiniz konuma ulaşabilmeniz için bir takım girişimlerde bulunmanız gerekir. Backlink de bu girişimlerin bir parçasıdır. Bu çalışmalarla istediğiniz kelimelerde Google’da daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Yasal bir firma olarak tüm çalışmaları ince eleyip, sık dokuyarak yapıyoruz. Tüm işlemler Google kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. İsterseniz Backlink paketleri sayfamızı ziyaret ederek paketlerimizi ve fiyatlarımızı yakından inceleyebilirsiniz.

Backlink Fiyatları Ne Kadar?

Backlink fiyatları, almak istediğiniz hizmet boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Sitelerin kalitesi önemli bir unsurdur. Siz, inanılmaz kalitede bir çalışma yaptırmak isterseniz tek bir sitenin değeri dahi binlerce Türk Lirası olabilir. Fiyatların belirlenebilmesi için sitenizin mevcut durumu, anahtar kelimelerinizin zorluğunun bilinmesi de gerekir. Kelimeleriniz kolaysa eğer düşük fiyatlı, kelimelerinizin aranma hacmi ve rekabet oranı yüksekse yüksek fiyatlı çalışmaları tercih edebilirsiniz.

Backlink Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bu noktada çok sayıda kritere dikkat edilir. Sitenin günlük ziyaretçi sayısı. Kalite puanları. Sitenin hosting, domain giderleri. Sitenin niteliği, anahtar kelimelerinde Google’daki durumu gibi faktörler önemlidir. Günümüzde 10tl ‘den başlayarak, on binlerce tl ‘ye varan backlink çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Unutmayın. İyi bir yere gelmek istiyorsanız, sitenize yatırım yapmanızın önemi son derece büyüktür.

Backlink fiyatları ne kadar? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Fiyat bilgisi alabilmek ve profesyonel çalışmalarımızdan faydalanabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Author

Aykut Aydın

Seo, Backlink konularında Türkiye geneline yönelik hizmetler sunmaktayım. R10, Wmaraci gibi Türkiye'nin en büyük platformları aracılığıyla, "Backlinkim" kullanıcı adı ile bana ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara
× Whatsapp İletişim