01
01

İç SEO Optimizasyonu

Sitenizin iç kısmında bulunan hataları, mümkün olan en doğru şekilde saptıyoruz. Mevcut hatalarınızı gidererek çalışmalarınıza başlıyoruz.

02
02

Dış SEO Çalışmaları

Dış seo yani kaliteli backlink, alan adınızın otoritesinin artması için oldukça önemlidir. Bu çalışmalarınızı Google kurallarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

03
03

Rakip Site Analizi

Sitenizin mevcut durumu kadar, rakiplerinizin atmış olduğu tüm adımların da önemi büyüktür. Rakiplerinizi de inceleyerek size özel çözümler sunuyoruz.

04
04

Her Açıdan Doğru Bir Çalışma

Aranma hacmi düşük, orta ve yüksek tüm kelimelere özel farklı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Backlinkim Seo

Profesyonel SEO Hizmetleri

Giderek rekabetin arttığı günümüzde seo, son derece önemli bir konudur. Google’da 1. sayfada yer almak herkesin hayalidir. Bu hayale uygun çözümler üretilerek, doğru girişimler ile hedeflenen noktaya ulaşmak gerekir. Firmamız, farklı sektörler için, farklı çözümler sunmaktadır. Bu çözümlerden faydalanabilmek için dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

+
Mutlu Müşteri
+
Anahtar Kelime
+
Başarılı Sonuç
Backlinkim Seo Hizmetleri

Başarının Anahtarı
Etkili SEO Çalışmaları

01
Seo

Her şeyi eksiksiz bir şekilde tamamladığınızı düşünmeniz, sitenizin hiç bir eksiği olmadığının anlamına gelmez. Ayrıca profesyonel bir inceleme gerekir. Atılacak küçük bir adım, başarılı sonuçlar için büyük bir adım olabilir.

02
Anahtar Kelime Kontrolü

Hangi anahtar kelimeniz ne kadar aratılıyor? Siteniz için en uygun anahtar kelimeler neler? Siteniz için en uygun anahtar kelimeleri bulabilir, size özel bir çalışma gerçekleştirebiliriz.

03
Dış Seo

Dış seo, özellikle iç seo ile başarı elde edemeyen sektörler için büyük önem taşır. Aranma hacmi orta ve yüksek anahtar kelimelerde, günümüzdeki rekabet ile sadece iç seo çalışmalarıyla başarı elde etmek mümkün olmayabilir.

01
İç SEO Optimizasyonu

Google ve diğer arama motoru botlarının sitenizi ziyaret ettiğinde ilgili kavramlara ulaşması önemli bir faktör.

02
Keyword Research

We select themed keywords based on user-intent to solidify rankings based on what users searches

03
Backlink Çalışmaları

Site içeriğinizin iyi bir şekilde yapılandırılmasının ardından, backlink çalışmalarıyla siteniz desteklenmeli.

100%

Backlink Tecrübemiz

87%

İç Seo Tecrübemiz

91%

Site Kurulum Tecrübemiz

99%

Müşteri Memnuniyeti

Site İçi SEO

 Site içi SEO, arama motorlarında daha üst sıralara gelebilmek adına son derece önemli bir kriter. SEO çalışmaları site kodlanmadan önce başlar aslında. Sitenin kod yapısının ve içeriğinin semantik oluşturulması SEO çalışmalarını kolaylaştıran ve etkisini arttıran en ince ama önemli detaylardan biridir. Bu açıdan WordPress altyapısını kullanan siteler çok önemli bir avantaj elde etmektedir. Scheme.org gibi Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının desteklediği HTML geliştirme insiyatifleri ise SEO uzmanlarının, web developerlar ile her daim kontakta kalması gerekliliğinin en güzel örneğidir. SEO çalışmaları site kodlanmadan önce başlar aslında. Sitenin kod yapısının ve içeriğinin semantik oluşturulması SEO çalışmalarını kolaylaştıran ve etkisini arttıran en ince ama önemli detaylardan biridir. Bu açıdan WordPress altyapısını kullanan siteler çok önemli bir avantaj elde etmektedir. Scheme.org gibi Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının desteklediği HTML geliştirme insiyatifleri ise SEO uzmanlarının, web developerlar ile her daim kontakta kalması gerekliliğinin en güzel örneğidir.

İç SEO açısından yetersiz bir site sizleri istediğiniz hedefe ulaştırmayabilir. Bu konuda profesyonel bir destek almanız, aslında kısa vadede maliyetli gibi görünse de, pek çok kişi bu maliyet nedeniyle sitesinin alt sıralarda olmasını kabullense de, siteniz için yapacağınız mantıklı yatırımlarla kazancınız artabilir. Son 5 yıl içerisinde başarılı sonuçlar elde ettiğimiz bazı müşterilerimizde %300 ‘e varan oranlarla kazançlarının arttığını gördük. Gerek iç, gerekse dış SEO çalışmalarının sistematik olarak bir arada yürütülmesinin önemi son derece büyüktür. Gerekli iyileştirmelerin ardından geçmişe oranla daha iyi yerlere gelebileceğinizi gözlemleyebilirsiniz. Şayet amacınız, Google, Yandex gibi dünyanın en iyi arama motorları aracılığıyla daha kolay bir şekilde bulunmaksa firmamız, iç SEO konusunda sizlere gerekli desteği sağlayabilecek niteliğe sahiptir.

Seo Çalışmalarının Faydaları Neler?

Seo, web site sahiplerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Her site sahibi, ister istemez bu kavram ile içli dışlı olmaktadır. Teknik olarak çok sayıda site sahibi herhangi bir bilgiye sahip değildir. İçeriklerin yanlış kullanımı site sahiplerini başarıya ulaştırmak yerine, adeta gelişimine engel olabilmektedir. Bu noktada ortaya profesyonel danışmanlık hizmetleri çıkmaktadır. Bu danışmanlık hizmetleri, ilgili sitelerin eksiklikleri giderilebilir. Giderilen eksikliklerin akabinde Google, siteye daha sıcak bakabilmektedir. Bu da doğal olarak daha üst sıralara gelmenize katkı sağlamaktadır. Sonraki aşamalarda ise markanız, internet siteniz daha da değerlenerek, ürünlerinizin, hizmetlerinizin farklı kişiler aracılığıyla daha çabuk bir şekilde bulunması kolaylaşmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu, anahtar kelimelerin gereğinden fazla kullanılması değildir. Google’ı kandırmaya çalışmak hiç değildir. Ki kullanılan illegal yöntemlerde, kısa vadede başarı elde etmek mümkün olsa da, bir süre sonra bu siteler çeşitli cezalar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Anlık sıralama kaybı, sandbox gibi durumların ardından siteyi eski haline getirmek oldukça zor olabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için sürecin başından sonuna kadar doğru yöntemlerle içli dışlı olunmasını tavsiye ediyoruz. Arama motoru optimizasyonu ilgi gerektiren bir konudur. Bu sebepten dolayı işini severek yapan, tecrübeli kişilerle anlaşma sağlamanız oldukça önemlidir. 

Sadece iç SEO çalışmaları, rekabeti yüksek sektörlerde başarıya ulaşma konusunda tam anlamıyla fayda sağlamayabilir. Bu çalışmaların, backlink çalışmalarıyla da desteklenmesi gerekmektedir. Backlink çalışmalarımız, alan adı kalitenizi arttırarak kelimelerinizde daha üst sıralara gelmenize katkı sağlar. Dış seo çalışmalarında backlink paketleri ile sitenize destek sağlamaktayız. Bu sayede istediğiniz anahtar kelimelerde daha üst sıralara gelmeniz mümkün olmaktadır. Kapsamlı bilgiler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp: 0551 148 38 84

Ara
× Whatsapp İletişim