Backlink paketleri, web sitelerine özel olarak firmamız tarafından özenle uygulanmaktadır. Çalışmamız herhangi bir şifre istenmeden dışarıdan gerçekleşmektedir. İşlemlerimizin sitenize herhangi bir zararı olmaz. Aksine, bu çalışma siteler için son derece faydalıdır. Çalışmalarınız tamamlandığında tarafınıza detaylı rapor gönderilir. Gönderilen raporda siteniz için yapılan tüm çalışmaları ayrıntılarıyla görebilirsiniz. Müşterilerimizin, hizmetlerimize yönelik beğeni oranı son derece yüksektir. Etkili, faydası uzun yıllar boyunca görünen çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu alanda ender kuruluşlardan bir tanesiyiz. Backlink olmadan, bir web sitesinin günümüzde iyi yerlere gelmesi neredeyse mümkün değildir. 

Backlink çalışmalarımızın sağlayacağı faydalar hakkında kısa bir bilgi vermek isteriz. Web siteniz için yapacağımız çalışmalar, sitenizin kalitesini artırır. Anahtar kelimelerinizde daha iyi yerlere gelmenize katkı sağlar. Web siteniz üzerinden daha çok kazanca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İnternet sitenizin daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesine katkı sağlayacaktır. Müşterilerimizin web sitelerini tanıtıcı makale ve tanıtım yazıları hazırlayarak, istenilen kelimelere link çıkışı sağlayarak çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Backlink Nedir?

Google, Yandex gibi popüler tüm arama motorlarında web site sahipleri için iyi bir sıralama edinmek önemli. Çaba bu olduğunda, karşınıza “backlink” teriminin çıkması son derece normal. Peki backlink nedir? İnternet sitenizin bağlantı halinde farklı sitelere direkt olarak veya makale içerisinde eklenmesine backlink denilmektedir. Eklenen bağlantı, gözle göremediğimiz internette aktif olarak dolaşan botlar tarafından taranır. Ne kadar çok sitede web sitenizin bağlantısı olursa, siteniz o kadar çok puan kazanır. Kazandığınız puanlar arama motorlarında daha iyi yerlere gelmenizi sağlayan bir unsurdur. Kısacası bizler, web sitelerin kalite puanlarını artırarak arama motorlarında daha iyi yerlere gelmesini sağlamaktayız. Bilmenizi isteriz ki bu çalışmalar işin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Firmamız, uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren bilinen, tecrübeli kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Backlink Paketleri Nedir?

Backlink ihtiyacı giderek artmakta, backlink paketleri nedir? Sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Tam anlamıyla bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için backlink paketleri ne demek? Sorusuna cevap vermek isteriz. Backlink çalışmalarının bir araya gelmesiyle oluşan paketlere backlink paketleri denilmektedir. Farklı türde backlink çalışmaları mevcuttur. Blog backlink, haber backlink, otoriter backlink gibi. Bu gibi çalışmalar bir araya gelerek bir bütün halinde backlink paketlerini oluşturur. Siteler arasındaki rekabet günümüzde yüksek olduğu için sadece bir veya bir kaç adet çalışma çoğu durumda yeterli gelmemektedir. Bu açıdan Google’da ve diğer arama motorlarında daha iyi sıralar için backlink paketleri önem arz etmektedir. Siteniz için, program – yazılım kullanılan backlink paketlerini açıkçası önermiyoruz. Çünkü bu tür çalışmalarda bağlantı kaybı çok fazla olabilmektedir. Bu durum sıralama kaybı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Doğal çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

arrow
01
Backlink Paket Seçimi

Farklı backlink paketlerimizi inceleyerek, size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

arrow
02
Backlink Paketleri
İletişim

Uygun paketi belirlemenizin ardından, satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

arrow
03
Backlink satın al
Çalışma Başlangıcı

Çalışmalarınıza hemen başlıyoruz. Yapılan çalışmaları mail adresinize gönderiyoruz.

Backlink Paketi Fiyatları 2024

Backlink paketi listemiz, firmamız tarafından ince elenip, sık dokunarak oluşturuldu. Alt kısımda belirtmiş olduğumuz paketlerimizde bulunan sitelerin mevcut kalitesi, genel olarak her geçen gün artmaktadır. Backlink paketlerimiz, her bütçeye özel olarak oluşturulmuştur. Paket seçimi konusunda zorlanmanız durumunda iletişime geçebilirsiniz. Anahtar kelimenizin aranma hacmine uygun bir öneride bulunabiliriz. Backlink çalışması sırasında herhangi bir şekilde illegal yöntem kullanmıyoruz. Çalışma, size özel olarak yapılmaktadır. 

Çalışmalar, portföyümüz için özel olarak ayrılmış siteler üzerinden yapılmaktadır. Genel bilgi içeren sitelerdir. Farklı sektörlerin tanıtımı için uygun sitelerdir. Uygunsuz ve dini ilkelerimize aykırı siteler için çalışma yapmıyoruz. Hizmet, ürün satış veya içerik üreten bir site sahibiyseniz, çalışmalarımızın sizlere faydası olacaktır. Ek olarak, talebe bağlı daha kapsamlı paket de oluşturabilmekteyiz. Amacınız anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara gelmekse, backlink satın almak için iletişime geçebilirsiniz. Backlink paketlerimizi alt kısımdan inceleyebilirsiniz. 2024 yılında da sizler için kaliteli hizmetlerimizi mümkün olan en düşük fiyatlar karşılığında sunmaktayız. Gelişmiş paketimizde standart sitelerin yanı sıra haber siteleri bulunmaktadır. Backlink paketi fiyatları şu şekildedir:

Standart Paket
Standart Paket

2.600

Standart Backlink Paketi

 • 3 Adet Organik Makale
 • 4 Adet Tanıtım Yazısı
 • 35 Adet Otoriter Backlink
 • 20 Adet Forum Çalışması
 • Özel Backlink Çalışmaları
 • Blog Backlink Çalışmaları
 • Toplam 70 Backlink
 • 10 Gün Sonunda Detaylı Raporlama
 • Hızlı Sonuç
Satın Al
Ekonomik Paket
Ekonomik Paket

3.600₺

Ekonomik Backlink Paketi

 • 4 Adet Organik Makale
 • 6 Adet Tanıtım Yazısı
 • 40 Adet Otoriter Backlink
 • 27 Adet Forum Çalışması
 • Özel Backlink Çalışmaları
 • Blog Backlink Çalışmaları
 • Toplam 80 Backlink
 • 12 Gün Sonunda Detaylı Raporlama
 • Hızlı Sonuç
Satın Al
Gelişmiş Paket
Gelişmiş Paket

4.950₺

Gelişmiş Backlink Paketi

 • 8 Adet Organik Makale
 • 8 Adet Tanıtım Yazısı
 • 60 Adet Otoriter Backlink
 • 28 Adet Forum Çalışması
 • Haber Sitelerinden Çalışmalar
 • Özel Backlink Çalışmaları
 • Blog Backlink Çalışmaları
 • Toplam 100 Backlink
 • 15 Gün Sonunda Detaylı Raporlama
 • Hızlı Sonuç
Satın Al

Kaliteli Backlink Paketleri 2024

Yenilenen, kaliteli backlink paketleriyle backlink firması olarak 2024 yılında da sizlerleyiz. Bilindiği gibi backlink çalışmalarında kalite son derece önemli bir unsurdur. 8 yılı aşkın süredir, Backlink firması olarak çok sayıda farklı sektörde iyi sonuçlar elde etmeyi başardık. Türkiye’nin bilinen en iyi webmaster platformları arasında yer alan R10.net’de yüzlerce referansımız var. Ayrıca Wmaraci.com gibi platformlarda geniş referans kitlesine sahip olarak, bugünlere kadar ulaştık. Sizleri de en iyi şekilde memnun etmeye hazırız. 

Azmimiz, sektöre yönelik bilgi birikimiz ve her geçen gün biraz daha iyiye ulaşabilmek adına sarf ettiğimiz gayretimizle faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Arama motorları algoritmalarına hakimiz. Sitenize herhangi bir zarar sağlamadan en iyi backlink çalışmalarını gerçekleştirebiliriz. Zirveye bir adım daha yaklaşmanıza katkı sağlayabiliriz. Kaliteli backlink paketlerimiz sayesinde sizler de daha üst sıralara gelebilirsiniz. Backlink satın almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

+
Memnun Müşteri
+
ANAHTAR KELİME
+
Başarılı Sonuç
+
On Yılı Aşkın Tecrübe

Kaliteli Backlink Çalışması

Backlink çalışmalarında kalite son derece önemlidir. Kaliteli backlink çalışması yapan en iyi sitelerden bir tanesi olarak faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürmekteyiz. Hizmetlerimizle bugüne kadar yüzlerce kişiyi memnun etmeyi başardık. Alt kısımda yer alan görsel, bir platformda yer alan ticaretlerimize ilişkin yüzdeleri barındırmaktadır. Standart backlink çalışmalarımızın yanı sıra Google 1. sayfa garantili çalışmalarımız da bulunmaktadır. Mümkün olan en iyi backlink siteleri portföyümüzde yer alınmaktadır. Her müşterimizin dosyası ayrıdır. 

 Google ilk sayfa garantili çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu konu için özel fiyat teklifi almanız gerekir. 1. sayfaya gelmek istediğiniz kelimenin rekabet oranına göre fiyat değişir. Ayrıca1. sayfada yer alan rakiplerinizin yaptırmış olduğu çalışmaların niteliklerine göre belirlenmektedir. Daha fazla ziyaretçiye, daha fazla kazanca ulaşmak için SEO son derece önemli bir konudur. Bu çalışmaları ertelememenizi, bu konuda profesyonel hizmetlerimizden yararlanmanızı öneririz. Çalışmalarımızdan memnun kalınıyor. Çünkü her müşterimizin dosyasını ayrı olarak oluşturarak, çalışmaları titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Backlink Paketleriyle Neler Sağlıyoruz?

Backlink, bir site tarafından başka bir siteye yapılan linkleme biçimlerinin bütünüdür. Elde edilen bu link bütünlemelerini, Google ve diğer arama motorlarının örümcekleri ziyaret eder. Bağlantı elde edilen sitenin kalitesi ve diğer faktörler kaale alınarak link elde eden siteye çeşitli faydalar sağlanır. Uygulanabilecek yanlış yöntemler ise yarardan çok zarar getirir. Bu yüzden bu çalışmaların doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Hedefiniz rakiplerinizden daha üst sıralara gelerek, sektörünüzdeki kazanç oranınızı arttırmak mı? O halde çalışmalarımızın sizler için oldukça faydası olacaktır. Backlink firması olarak tüm çalışmaları müşterilerimize özel, titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlere backlink paketleriyle çok sayıda faydayı bir arada sunuyoruz.

Bağlantılarınız ne kadar çok kaliteli site üzerinde yer alırsa, anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara gelmeniz bir o kadar kolaylaşır. Tabi bu durum, yüzeysel olarak bu şekildedir. İşin derin kısımlarına indiğimizde, çok sayıda farklı kritere dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu kriterlerin tamamına hakim olarak hizmet sunuyoruz. Çalışmaları sizin için profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Size uygun paketi seçmenizin ardından çalışmalarınıza başlıyor, çalışmalarınızın tamamlandığında yapılan tüm çalışmaları mail adresinize rapor olarak iletiyoruz. Bu sayede ayrıntılı bir şekilde çalışmalarınızın nasıl yapıldığını görebiliyorsunuz.

Sunmuş olduğumuz backlink paketleriyle, anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara gelmenize büyük ölçüde katkı sağlıyoruz. Çalışmalarınızı, Türkiye’nin ve Dünya’nın en kaliteli hosting firmalarında barındırdığımız web siteleriyle anlaşmalı olduğumuz ve portföyümüzde yer alan siteler üzerinden gerçekleştiriyoruz. Aranma hacmi düşük, orta kelimeler ile, bölgesel kelimeler için standart ve ekonomik paketlerimizi önermekteyiz. Aranma hacmi çok yüksek bir kelime için çalışma yaptırmak isterseniz, bu durumda Gelişmiş paketimizi tercih edebilirsiniz. Bu paketlerimiz dışında, sizler için oluşturabileceğimiz daha geniş paketlerimiz de bulunmaktadır. Özel talebe bağlı oluşturabileceğimiz backlink paketleri için de ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Backlink Paketleri Zararlı Mı?

Web siteleri, genel olarak büyük uğraşlar sonucunda oluşturulmaktadır. Hatta bu uğraş bazı sitelerde çok daha fazladır. Site sahiplerinin pek çoğu, sitelerine adeta gözü gibi bakmaktadır. En ufak bir zarar dahi gelmesini doğal olarak istememektedir. Her şeyin faydası ve zararı olabildiği gibi, backlink paketleri de yanlış kişiler tarafından uygulandığı taktirde zarar verebilmektedir. Firma olarak, eğitimlerimizi Google kurallarına uygun olarak aldığımız için, paketlerimizin herhangi bir zararının olmayacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Genel olarak bu konuya dikkat etmeyen kişi ya da kişiler çalışmalarında spam yapabilmektedir. Program kullanabilmektedir. Çok sayıda kalitesiz bağlantıya ani ekleme yaparak, müşterilerinin Google tarafından cezalandırılmasına sebep olabilmektedir.

Backlink çalışmalarımızla bugüne kadar çok sayıda müşterimiz, geçmişe göre daha üst sıralara gelmiştir. Hatta bazı müşterilerimiz çok daha iyi konumlara ulaşarak, sektörlerinden yüksek kazançlar elde edebilmiştir. Backlinkim firması olarak ana amacımız, doğru çalışmalar ile müşterilerimize mümkün olan en iyi faydayı sağlamaktır. Eğer sitenizin daha kaliteli hale gelmesini istiyor ve anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara gelmeyi hedefliyorsanız çalışmalarımız sizlere katkı sağlayacaktır. Müşterilerimizin tüm çalışmaları firmamız tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır. Ne yazık ki pek çok kuruluş bu işi tekelleştirmiş durumda. İllegal yöntemler, programlar – yazılımlar kullanabiliyor. Bu durum uzun zaman diliminde yarardan çok zarar sağlarken, kuruluşumuz tüm çalışmaları özenli bir şekilde manuel olarak gerçekleştirmektedir.

Backlink Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde pek çok farklı backlink çalışma türü bulunmaktadır. Çalışmalardaki link çıkışları birbirinden farklılık gösterebilir. En çok tercih edilen ve karşımıza çıkan link çıkış türleri “dofollow” ve “nofollow” şeklindedir. “Dofollow” link çıkışları, arama motorlarına ilgili sitenin tam olarak önerilmesi anlamını taşır. Yüksek etkiye sahip olduğu için sıkça tercih edilir. Ancak tüm çalışmaların dofollow olması, doğallıktan uzak duracağı için, çalışmaların dofollow – nofollow endeksli yapılmasını firma olarak tavsiye etmektedir. 

 • Sosyal backlink çalışmaları.
 • Tanıtım yazısı backlink çalışmaları.
 • Forum sitelerinden çalışmalar.
 • Haber çalışmaları.
 • Footer backlink çalışmaları.

Günümüzde en çok tercih edilen çalışma türleri arasında yer almaktadır. Paketlerimizde bu tür çalışmaları özenli bir şekilde sağlamaktadır. Çalışmalara yönelik daha kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Footer Backlink Nedir?

Footer backlink nedir? Footer backlink, bir web sayfasının, alt kısmından verilen link çıkışlarıdır. Sitenin index sayısı kadar web sitenize alt bağlantı yansır. En etkili backlink çıkış türleri arasında yer almaktadır. Ancak biz, footer backlink önermiyoruz. Neden? Çünkü bu tür bağlantılar belirli bir süre karşılığında aktif olmaktadır. Örneğin 3 ay, 6 ay gibi. Sürekliliği olmadığı için bağlantı kaldırıldığında Google gözünde web sitenizin otoritesi hızlıca düşer. Bu durum, sıralama kaybına neden olmaktadır. Footer bağlantı çalışmalarının yerine doğal, etkili ve uzun süre fayda göreceğiniz çalışmalar yapmaktayız.

Genellikle sıralama kaybı yaşanmasının en önemli nedeni footer bağlantılardır. Bir kaç ay sonda bu bağlantıların yenilenmesi unutulmaktadır. Ani olarak yüzlerce – binlerce alt sayfadan bağlantı kaldırıldığında ciddi zararlar görülmektedir.

Backlink Paketlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Günümüzde backlink paketlerinin fiyatları, çok sayıda kriter baz alınarak belirlenmektedir. Sitelerin index sayısı, otorite puanları önemli faktörler arasında yer alır. Bunun yanı sıra sitenin yaşı, özgünlüğü gibi diğer kriterler dikkate alınmaktadır. Pek çok farklı kuruluş tarafından aslında backlink çalışmaları tekelleşmiş durumdadır. İşin yarar – zarar boyutuna bakılmaksızın bir program aracılığıyla niteliksiz siteler üzerinden çalışma yapan kişiler mevcuttur. Bu hususta seçimin doğru bir şekilde yapılması, işinde uzman kişilerle anlaşılması gerekir. Standart backlink çalışmalarımızın yanı sıra, daha üst düzeyde hizmetlerimiz bulunuyor. Bu konuda fiyat almak veya direkt olarak 1. sayfa garantili çalışmalarımızdan yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Dış SEO (OFF Page SEO) Çalışmalarının Önemi

SEO, iç SEO ve dış SEO (OFF page SEO) olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Her geçen gün artan rekabetle çok sayıda sektörde istenilen kelimelerde daha üst sıralara gelmek zorlaşıyor. İnternet sitelerinin yaygınlaştığı ilk yıllarda günümüzdeki kadar rekabet olmadığı için üst sıralara gelmek daha kolaydı. Çok sayıda kişinin ürünleri veya hizmetleri sıklıkla internet aracılığıyla temin etmek istemesi, sektörleri de aktif olarak internet dünyasında var olmaya sürükledi. Arama motorları, kendi algoritmalarına uygun siteleri daha alt sıralarda belirliyor, otoritesi artan ve seo açısından daha iyi durumda olan siteleri ise daha üst sıralarda konumlandırıyor. Dış SEO çalışmalarında ise internet sitenizin otoritesi, firmamız tarafından arttırılarak hedeflediğiniz kelimelerde daha üst sıralara gelmenize yardımcı oluyoruz.

Google’da her sayfayı bir lig olarak düşünebiliriz. Her sayfada 10 takım (site) bulunuyor ve 2. sayfadan itibaren her takım, bir üst lige çıkabilmek için gayret içerisinde oluyor. Kısacası herkes birbiri ile rekabet içerisinde. İyi bir teknik direktöre ve iyi bir oyuncuya sahip takımların ise daha üst sıralara gelmesi, çok daha kolay bir hal oluyor. Eğer sizler de kendi liginizden daha üst liglere ulaşmak, bulunabilirliğinizi arttırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Backlink yani dış SEO çalışmaları olmadan Google’da üst sıralara gelmek günümüzde neredeyse imkansız. Müşterilerimizin tüm çalışmaları kurallara uygun bir şekilde, herhangi bir illegal yöntem kullanılmadan yapılmaktadır.

5/5

Sıkça Sorulan Sorular

Backlink paketleri hakkında bilgi vermek isteriz. Paketlerimiz sitemiz güvencesiyle Google kurallarına uygun olarak sunulur. Günümüzde siteler arası rekabet son derece fazla olduğu için, rakiplerinizden daha iyi yerlere gelebilmeniz adına backlink paketlerinin önemi büyüktür. Bu çalışmalar, anahtar kelimelerinize link çıkışı sağlanarak yapılır. Google, çalışmalarımızda sitenizin bağlantısını algılar ve size çeşitli puanlar verir. Bir yarışma gibi düşünün. Ne kadar puan toplarsanız, rakiplerinize göre daha iyi yerlerde olabilirsiniz. Sitemiz, çalışmalarıyla web sitenizin puanlarını artırır, sizlere çok yönlü katkı sağlar.

Backlink, farklı bir sitede, istenilen siteye verilen bağlantı türlerinin tamamını kapsar. Ne kadar çok fayda sağlayabilecek sitede, sitenizin bağlantısı olursa o kadar iyi yerlere gelebilirsiniz. Bu çalışmalar, firmamız güvencesiyle, sürekli olarak geliştirdiğimiz web sitelerimiz ve anlaşmalı olduğumuz siteler üzerinden yapılır.

Her sitenin bir kalite puanı bulunmaktadır. Kaliteli backlink, kalitesi belirli bir seviyeye ulaşmış siteler üzerinden elde edilen backlink anlamını taşır. Kuruluşumuz, kaliteli backlink çalışmalarını mümkün olan en iyi şekilde yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Siteler arası rekabet genel olarak günümüzde oldukça yüksektir. Alan adı kalitesi düşük olan sitelerin pek çoğu, anahtar kelimelerinde alt sıralarda yer almaktadır. Backlink çalışmalarımız, web sitenizin otoritesini arttırarak daha üst sıralara gelmenize yardımcı olur. Daha kolay bir şekilde bulunmanıza katkı sağlar.

Backlink paketleri konusunda firmamızı tercih eden müşterilerimizin çalışmalarını silmiyoruz. 5 yıl önce çalışmalarını tamamlamamıza rağmen, hala verim almaya devam eden çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır. Çalışmalarımızın faydasını uzun yıllar boyunca görebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, +18, bahis – kumar v.b. sitelere çalışma yapmıyoruz. Bunun haricindeki Eğitim, Hizmet, Ürün satış, Blog gibi diğer tüm kategorideki siteler için çalışma yapmaktayız.

Size uygun hizmeti temin etmeniz ardından çalışmalarınıza başlıyoruz. İşlemleriniz tamamlandığında mail adresinize tüm çalışmaları ayrıntılı bir şekilde gönderiyoruz. Backlink satın alma süreci ile ilgili daha kapsamlı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Elbette. Yasal, marka tescilli bir firmayız. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Şirketinize ya da şahsınıza fatura kesebiliriz.

Bu soruya genel olarak cevap vermek mümkün değil. Çünkü her kelimenin aranma hacmi, rekabet oranı birbirinden farklıdır. Etki, sitenizin vereceği tepkiye bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çalışmalarımız ardından sonuçlar Google tarafından belirlenmektedir.

Dosyanız tamamen size özel olarak oluşturulur. Sitenizi tanıtan, tarafımızdan oluşturulan özgün makaleler içerisinde istediğiniz anahtar kelimelere link çıkışı sağlanmaktadır. Tüm çalışmalar ince elenip, sık dokunarak yapılır. İşlemler tamamlandığında yapılan çalışmalar tarafınıza gönderilir.

Türkiye’nin en iyi platformlarında yüzlerce farklı referansa sahibiz. Sitenize zarar verebilecek bir işlem uygulamıyoruz. Aksine, çalışmalarımız gelişiminize son derece katkı sağlayarak, istediğiniz kelimelerde daha iyi yerlere gelmenize yardımcı olacaktır.

Dofollow backlink, bir link çıkış türüdür. Bir sitenin, web sitenizi tam anlamıyla önermesidir. Genellikle backlink çalışmalarında sıklıkla tercih edilir. Çalışmalarımızın pek çoğunda dofollow link kullanılmaktadır.

Backlink çalışmalarımız elbette yarar sağlamaktadır. Ancak ne yazık ki bazı kişi ve kuruluşlar bu olaya sadece ticari gözle bakmakta, zarar sağlayabilecek yöntemler kullanmaktadır. Firmamız, faydası uzun yıllar boyunca görülebilecek yararlı backlink çalışmaları yapmaktadır.

Elbette! Bugüne kadar yüzlerce müşterimizi etkili SEO paketlerimizle memnun etmeyi başardık. Tüm çalışmaları ince eleyip sık dokuyarak sitenize özel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Elbette! Çalışmalarımız son derece profesyonel bir şekilde, illegal yazılım veya sitenize zarar verebilecek bir yöntem kullanılmadan gerçekleşmektedir. Tüm çalışmalarınız profesyonel olarak gerçekleşir, işlem tamamlandığında tarafınıza detaylı rapor gönderilir.

Backlink alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Çalışmalar, sitenize özel olarak firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılacaktır.

Elbette! Çalışmaları kaliteli backlink siteleriyle gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir yazılım veya siteniz zarar verebilecek yöntemler kullanmamaktayız.

Bir web sitesinin, başka bir web sitesine vermiş olduğu bağlantıdır. Bir nevi öneri anlamına gelir. Siteler, ne kadar çok başka siteler tarafından önerilirse, Google’da o kadar iyi yerlere gelebilir. 

Hayır, backlink programı kullanmıyoruz. Çünkü bu tür programlar içerisinde yer alan sitelerin toxic değerleri genel olarak çok yüksek. Uzun vadede sürekli bağlantı kaybı oluşturabiliyor. Bu durum sitelere zarar veriyor.

Uyarı

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı, Bahis - Kumar içerikli, +18 içerik barındıran siteler için çalışma yapmamaktayız.

Dış SEO Paketleri (OFF PAGE SEO)

Seo paketlerinin profesyonel backlink paketlerinden farkı bulunmaktadır. Direkt olarak dış SEO çalışmalarına geçiş yapılmıyor bu çalışmalarda. Aynı zamanda iç SEO’da yer alan hataların kısmi ya da bütünsel olarak düzenlenmesi. SEO paketlerinde başarı, backlink paketlerine oranla daha yüksektir. Firmamız, standart backlink çalışmalarımıza ek cüzzi bir ücret karşılığında ilgili sayfalarınızda yer alan hataları da düzenleyebilir. Bu sayede siteniz, arama motorlarına daha uygun bir hale gelecektir. Çok sayıda site sahibi, site içeriğinde var olan hatalar sebebiyle bulunamamaktadır. Bu da doğal olarak kazançları etkileyen bir durumdur. Yüksek etkili dış SEO paketleri (OFF PAGE SEO) ile daha iyi yerlere gelmek isterseniz, ilgili detaylar için firmamızlaa iletişime geçebilirsiniz.

Backlink paketlerimize yapacağınız yatırımla, faydasını uzun yıllar boyunca görebileceğiniz çalışmaları sizler için sunmaktayız. Gerek iç gerekse dış SEO çalışmalarımızla rakiplerinize oranla daha iyi bir yere gelebilmeniz için en iyi adımları atmaya hazırız. Türkiye’nin en büyük webmaster platformları R10, WMARACI gibi platformlar dahil, son 5 yılı aşkın süredir çok sayıda müşterimizi memnun etmeyi başardık. Google’da alt sıralarda kalmaya devam eden site sahiplerinin ortak noktası genel olarak SEO konusunda gerekli adımları atmamaktır. Gelin bu adımları birlikte atalım, daha üst sıralara gelebilmeniz için profesyonel çalışmalarımızla sizlere hizmet sunalım. Aklınıza takılan soruları sormak için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Profesyonel Backlink Hizmetleri

Firmamız, backlink hizmetleri konusunda 5 yılı aşkın süredir özenle hizmet vermektedir. Bu süreç içerisinde kazancını %300 oranında arttıran müşterilerimiz de oldu. Marka tescilli firmamız, tamamen yasal ve Google kurallarına uygun olarak hareket ediyor. Genel olarak iletişime geçen kişiler, firmalar bizlere şu soruyu soruyor. Çalışmalarınız ne işe yarıyor? Kısaca özetlemek gerekirse çalışmalarımızla:

 • Sitenizin kalitesini arttıracaktır.

 • İstediğiniz kelimelerde üst sıralara gelmenize katkı sağlar.

 • Sitenizin maddi değeri artar.

 • Siteniz, geçmişe göre daha kolay bulunur.

 • İndex hızına katkı sağlar.

Gibi onlarca farklı faydası bulunuyor. Kısacası, eğer geçmişe oranla daha iyi yerlere gelmek istiyorsanız çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz. Etkili backlink paketleri sayesinde bir süre sonra sitenizin kalitesinin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Eğer daha kolay bir şekilde bulunmak, sitenizin kalitesini daha da arttırmak istiyorsanız bu çalışmalarımızın önemi son derece büyük. Google’da daha üst sıralara gelmiş olan müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilmek adına iletişime geçebilirsiniz.

Backlink Firması

Kuruluşumuz, backlink satın alma konusunda sıklıkla tercih edilen, bilinen ve güvenilen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Backlink firması olarak, satın almış hizmete yönelik fatura kesebilmekteyiz. Bu alanda hizmet veren çok sayıda site fatura talebini karşılayamamaktadır. Bireysel ve aynı zamanda kurumsal tüm müşterilerimizin backlink ihtiyaçlarını güvenle karşılayabilmekteyiz. Bu sayfada yer alan standart çalışmalarımızın dışında, çok daha üst düzeyde çalışmalarımız da bulunmaktadır. Rekabeti çok yüksek ya da rekabeti düşük olup da daha geniş kapsamlı hizmet almak isteyen müşterilerimiz için büyük çalışmalar yapabilmekteyiz. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçerek, dış link paketleriyle ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Backlinkim, marka tescilli yasal bir firma olup, hizmetlerini güvenle vermektedir. Yapılan tüm çalışmalar, müşterilerimize iş sonunda (ortalama süre 7-15 gün) rapor halinde gönderilmektedir. Çalışmalarınızın ne şekilde yapıldığını bu raporda detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Son 5 yıl içerisinde 300 ‘ü aşkın müşterimiz olmuştur. Bu müşterilerimizin bir kısmı, R10.net, Wmaraci gibi Türkiye’nin en büyük webmaster platformları aracılığıyla bizlere ulaşarak hizmet almıştır. Standart paketlerimizin yanı sıra, talebe bağlı olarak daha üst düzeyde hizmetlerimiz de bulunuyor. Hizmetlerimizin tamamıyla ilgili sorularınız ve sipariş işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

Backlink Satın Al

Backlink satın almak için dilediğiniz her zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dosyanızı özel olarak oluşturarak, hedeflediğiniz kelimelerinize yönelik profesyonel bir çalışma gerçekleştirebiliriz. Tüm çalışmalar sadece size özel olarak gerçekleşir. Çalışmalarımızın mantığı şu şekildedir. Google ve diğer arama motoru botları, çalışmalarımızda web sitenizin linkini algılar. Arama motoru botları ilgili kelimelerde sitenizi çalışmalarımızla daha sık ziyaret etmeye başlar. Bu kelimelerde etkileşim artacağı için zamanla daha üst sıralara gelebilirsiniz. Tüm bu çalışmalar gelişi güzel bir şekilde yapılmaz. Çalışmalarımızda blog sitelerimiz, tercih ettiğiniz hizmete göre haber sitelerimiz, anlaşmalı olduğumuz siteler kullanılır. Çalışmalarınız tamamlandığında tarafınıza detaylı rapor gönderilir. Backlink satın almak için alt kısımda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Doğal Backlink Paketleri

Backlink sektöründe doğallık son derece önemlidir. Doğal backlink paketlerimizle, Google kurallarına uygun bir şekilde çalışmaları gerçekleştiriyoruz.. Backlink paketleri 2023 yılında da firmamız güvencesiyle sizlerle. Kaliteli backlink satışı konusunda firmamız, 7 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Standart çalışmaların ötesinde, kaliteli bir çalışma yaptırabilmek adına bizlere ulaşabilir, memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Google ve diğer arama motorlarında daha iyi yerlere gelebilmek için bilgi alabilmek adına iletişime geçebilirsiniz. Backlink satış konusunda kuruluşumuz, bugüne kadar yüzlerce bireysel ve kurumsal müşteriye hizmet vermiştir. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Hacklink, backlink programı gibi kullanımlar zarar verebilmektedir. On binlerce, hatta yüz binlerce site üzerinden yapılan ani çalışmalar bir kaç hafta veya bir kaç aylığına faydalı olabilir. Fakat bir süre sonra çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu açıdan doğallık oldukça önemli bir unsur. Kuruluşumuz tüm çalışmaları manuel olarak gerçekleştirmektedir.

Neden Backlinkim?

Peki neden backlinkim? Doğru kişiler tarafından, doğru bir şekilde uygulanmayan backlink paketleri oldukça tehlikeli olabilmektedir. Ne yazık ki bazı kişi veya kişiler, sektöre yönelik bilgi sahibi olmadan hizmet vermektedir. İllegal yöntemler kullanılarak satışa sunulmuş backlink paketleri, uzun vadede sizlere çok sayıda zarar verebilir. Bilgisi olmayan kişilerin uyguladığı çalışmalar ardından ani sıralama kayıpları yaşayabilirsiniz. Veya Google tarafından çeşitli cezalar alabilirsiniz.

Backlinkim yasal bir firmadır. Tüm çalışmalarınız kurallara uygun olarak, mümkün olan en iyi şekilde gerçekleşmektedir. Çalışmalarınız tamamlandıktan sonra tarafınıza detaylı olarak rapor gönderilmektedir. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Backlink paketleri konusunda için en iyi hizmeti verebilmek adına buradayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini ve firmamız hakknıdaki görüşleri R10.net/backlinkim aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Backlink Paketleri

Backlink paketleri 2023 yılında da her yıl olduğu gibi firmamız güvencesiyle sizlerle. Çalışmalarınız tamamlandığında yapılan tüm çalışmalar tarafınıza rapor olarak aktarılmaktadır.

Doğal Backlink Satın Al

Google, çalışmalarınızın ne şekilde yapıldığını belirli aralıklarla kontrol eder. Doğal ve aynı zamanda kaliteli çalışmalara sahip sitelerin alacağı verim daha yüksek olur. Firmamız, bu konunun bilincinde bir hizmet sunar. Güvenle backlink satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

Backlink Paketleri
Seo Optimizasyonu

Backlink paketlerinden mümkün olan en iyi şekilde verim alabilmek adına, SEO optimizasyonu önemli bir konudur. Her açıdan siteniz için mümkün olan en iyi çalışmaları gerçekleştirebiliriz.

Daha Üst Sıralar İçin

Daha üst sıralara gelebilmeniz için çalışmalarımızın önemi son derece büyük. Çalışmalarımız sitenizin otoritesini arttırır. Google'ın web sitenize daha sıcak bakmasını sağlar. Çok yönlü faydası bulunmaktadır. Aklınıza takılan sorular için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Backlink Checker Nedir?

Backlink checker tanımını sizler için ayrıca yapmak isteriz. Günümüzde backlink checker siteleri aracılığıyla alınan backlinklerin kontrolü sağlanabilmektedir. Tabi burada önemli olan husus, bağlantıların asıl Google botları tarafından ziyaret edilebiliyor olmasıdır. Yine de moz.com, semrush.com veya Google search console aracılığıyla alınan pek çok bağlantı incelenebilmektedir. Tabi alınan bağlantıların bu gibi sitelerde görünmemesi, ilgili bağlantıların sitenize fayda sağlamayacağı anlamına gelmemektedir. Yine de büyük ölçüde backlink sorgulama işlemleri bu gibi siteler aracılığıyla yapılabilmektedir. 

5/5
Backlink Paketleri Danışmanı: Aykut Aydın
✅ Telefon ve Whatsapp : 0551 148 38 84
✅ Hizmetler:

Google 1. sayfa Garantili SEO Hizmeti, Backlink paketleri, web site kurulumu ve diğer hizmetler.

✅ Mail: aykut@backlinkim.com 
Ara
× Whatsapp İletişim