Backlink Paketleri

Backlink paketlerimizle çalışmalarınız size özel uygulanır. Çalışmalarınız tamamlandığında yapılan tüm çalışmalar tarafınıza rapor olarak aktarılmaktadır.

Doğal Backlink

Google, çalışmalarınızın ne şekilde yapıldığını belirli aralıklarla kontrol eder. Doğal ve aynı zamanda kaliteli çalışmalara sahip sitelerin alacağı verim daha yüksek olur. Firmamız, bu konunun bilincinde bir hizmet sunar.

Backlink Paketleri
Seo Optimizasyonu

Backlink paketlerinden mümkün olan en iyi şekilde verim alabilmek adına, seo optimizasyonu önemli bir konudur. Her açıdan siteniz için mümkün olan en iyi çalışmaları gerçekleştirebiliriz.

Daha Üst Sıralar İçin

Daha üst sıralara gelebilmeniz için çalışmalarımızın önemi son derece büyüktür. Çalışmalarımız sitenizin otoritesini arttırır. Google'ın web sitenize daha sıcak bakmasını sağlar.

Kaliteli Backlink Paketleri

Backlink çalışmalarında kalite, son derece önemli bir unsurdur. Son 5 yılı aşkın süredir, Backlink firması olarak çok sayıda farklı sektörde iyi sonuçlar elde etmeyi başardık. Türkiye’nin bilinen en iyi webmaster platformları arasında yer alan R10, Wmaraci gibi platformlarda geniş referans kitlesine sahip olarak, bugünlere kadar ulaştık. Azmimiz, sektöre yönelik bilgi birikimiz ve her geçen gün biraz daha iyiye ulaşabilmek adına sarf ettiğimiz gayretimiz ile faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Arama motorları algoritmalarına uygun bir şekilde, size veya sitenize herhangi bir zarar sağlamadan en iyi backlink çalışmalarını gerçekleştirebilir, zirveye bir adım daha yaklaşmanıza katkı sağlayabiliriz. Kaliteli backlink paketlerimiz sayesinde sizler de daha üst sıralara gelebilirsiniz.

arrow
01
Paket Seçimi

Farklı backlink paketlerimizi inceleyerek, size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

arrow
02
Backlink Paketleri
İletişim

Uygun paketi belirlemenizin ardından, satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

arrow
03
Backlink Paketleri Çalışmaları
Çalışma Başlangıcı

Çalışmalarınıza hemen başlıyor, tamamlandığında rapor iletiyoruz.

Backlink Paket Listesi

Paketlerimiz, ince elenip, sık dokunarak oluşturuldu Alt kısımda belirtmiş olduğumuz paketlerimizde bulunan sitelerin mevcut kalitesi, genel olarak her geçen gün artmaktadır. Backlink paketlerimiz, her bütçeye özel olarak oluşturulmuştur. Paket seçimi konusunda zorlanmanız durumunda firmamız, anahtar kelimenizin aranma hacmine uygun bir öneride bulunabilir. Genel olarak çalışma yaptığımız siteler tarafımıza ait genel bilgi içeren, farklı sektörlerin tanıtımı için uygun sitelerdir. Yani hizmet, ürün satış veya içerik üreten bir site sahibi iseniz, bu çalışmalarımızın sizlere faydası olacaktır. 

Standart
Standart

390₺

(KDV Dahil)

Standart Paket

 • 3 Adet Organik Makale
 • 4 Adet Tanıtım Yazısı
 • 35 Adet Otoriter Backlink
 • 20 Adet Forum Çalışması
 • Özel Backlink Çalışmaları
 • Blog Backlink Çalışmaları
 • Toplam 70 Backlink
 • 10 Gün Sonunda Detaylı Raporlama
 • Hızlı Sonuç
Satın Al
Ekonomik
Ekonomik

590₺

(KDV Dahil)

Ekonomik Paket

 • 4 Adet Organik Makale
 • 6 Adet Tanıtım Yazısı
 • 40Adet Otoriter Backlink
 • 27 Adet Forum Çalışması
 • Özel Backlink Çalışmaları
 • Blog Backlink Çalışmaları
 • Toplam 80 Backlink
 • 12 Gün Sonunda Detaylı Raporlama
 • Hızlı Sonuç
Satın Al
Gelişmiş
Gelişmiş

1100₺

(KDV Dahil)

Gelişmiş Paket

 • 8 Adet Organik Makale
 • 8 Adet Tanıtım Yazısı
 • 60 Adet Otoriter Backlink
 • 28 Adet Forum Çalışması
 • Haber Sitelerinden Çalışmalar
 • Özel Backlink Çalışmaları
 • Blog Backlink Çalışmaları
 • Toplam 100 Backlink
 • 15 Gün Sonunda Detaylı Raporlama
 • Hızlı Sonuç
Satın Al
+
Memnun Müşteri
+
ANAHTAR KELİME
+
Başarılı Sonuç
+
Altı Yılı Aşkın Tecrübe

Backlink Paketleri İle Neler Sağlıyoruz?

Backlink, bir site tarafından başka bir siteye yapılan linkleme biçimlerinin bütünüdür. Elde edilen bu link bütünlemelerini, Google ve diğer arama motorlarının örümcekleri ziyaret eder. Bağlantı elde edilen sitenin kalitesi ve diğer faktörler kaale alınarak link elde eden siteye çeşitli faydalar sağlanır. Uygulanabilecek yanlış yöntemler ise yarardan çok zarar getirir. Bu yüzden bu çalışmaların doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Eğer hedefiniz rakiplerinizden daha üst sıralara gelerek, sektörünüzdeki kazanç oranınızı arttırmak ise çalışmalarımızın sizler için oldukça faydası olacaktır.

Bağlantılarınız ne kadar çok kaliteli site üzerinde yer alırsa, anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara gelmeniz bir o kadar kolaylaşır. Tabi bu durum, yüzeysel olarak bu şekildedir. İşin derin kısımlarına indiğimizde, çok sayıda farklı kritere dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu kriterlerin tamamına hakim olarak hizmet sunmakta, çalışmaları sizin için profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Size uygun paketi seçmenizin ardından çalışmalarınıza başlıyor, çalışmalarınızın tamamlandığında yapılan tüm çalışmaları mail adresinize rapor olarak iletiyoruz. Bu sayede ayrıntılı bir şekilde çalışmalarınızın nasıl yapıldığını görebiliyorsunuz.

Sunmuş olduğumuz backlink paketleri ile, anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara gelmenize büyük ölçüde katkı sağlıyoruz. Çalışmalarınızı, Türkiye’nin ve Dünya’nın en kaliteli hosting firmalarında barındırdığımız web siteleri ile anlaşmalı olduğumuz ve portföyümüzde yer alan siteler üzerinden gerçekleştiriyoruz. Aranma hacmi düşük, orta kelimeler ile, bölgesel kelimeler için standart ve ekonomik paketlerimizi önermekteyiz. Aranma hacmi çok yüksek bir kelime için çalışma yaptırmak isterseniz, bu durumda Gelişmiş paketimizi tercih edebilirsiniz. Bu paketlerimiz dışında, sizler için oluşturabileceğimiz daha geniş paketlerimiz de bulunmaktadır. Özel talebe bağlı oluşturabileceğimiz backlink paketleri için de ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

                                          Backlink Paketleri Zararlı Mı?

Web siteleri, genel olarak büyük uğraşlar sonucunda oluşturulmaktadır. Hatta bu uğraş bazı sitelerde çok daha fazladır. Site sahiplerinin pek çoğu, sitelerine adeta gözü gibi bakmaktadır. En ufak bir zarar dahi gelmesini doğal olarak istememektedir. Her şeyin faydası ve zararı olabildiği gibi, backlink paketleri de yanlış kişiler tarafından uygulandığı taktirde zarar verebilmektedir. Firma olarak, eğitimlerimizi Google kurallarına uygun olarak aldığımız için, paketlerimizin herhangi bir zararının olmayacağını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Genel olarak bu konuya dikkat etmeyen kişi ya da kişiler çalışmalarında spam yapabilmektedir. Program kullanabilmektedir. Çok sayıda kalitesiz bağlantıya ani ekleme yaparak, müşterilerinin Google tarafından cezalandırılmasına sebep olabilmektedir.

Backlink çalışmalarımızla bugüne kadar çok sayıda müşterimiz, geçmişe göre daha üst sıralara gelmiştir. Hatta bazı müşterilerimiz çok daha iyi konumlara ulaşarak, sektörlerinden yüksek kazançlar elde edebilmiştir. Backlinkim firması olarak ana amacımız, doğru çalışmalar ile müşterilerimize mümkün olan en iyi faydayı sağlamaktır. Eğer sitenizin daha kaliteli hale gelmesini istiyor ve anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara gelmeyi hedefliyorsanız çalışmalarımız sizlere katkı sağlayacaktır. Müşterilerimizin tüm çalışmaları firmamız tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır.

                                   Dış Seo Çalışmalarının Önemi Nedir?

Her geçen gün artan rekabet ile çok sayıda sektörde istenilen kelimelerde daha üst sıralara gelmek zorlaşıyor. İnternet sitelerinin yaygınlaştığı ilk yıllarda günümüzdeki kadar rekabet olmadığı için üst sıralara gelmek daha kolaydı. Çok sayıda kişinin ürünleri veya hizmetleri sıklıkla internet aracılığıyla temin etmek istemesi, sektörleri de aktif olarak internet dünyasında var olmaya sürükledi. Arama motorları, kendi algoritmalarına uygun siteleri daha alt sıralarda belirliyor, otoritesi artan ve seo açısından daha iyi durumda olan siteleri ise daha üst sıralarda konumlandırıyor. Dış seo çalışmalarında ise internet sitenizin otoritesi, firmamız tarafından arttırılarak hedeflediğiniz kelimelerde daha üst sıralara gelmenize yardımcı oluyoruz.

Google’da her sayfayı bir lig olarak düşünebiliriz. Her sayfada 10 takım (site) bulunuyor ve 2. sayfadan itibaren her takım, bir üst lige çıkabilmek için gayret içerisinde oluyor. Kısacası herkes birbiri ile rekabet içerisinde. İyi bir teknik direktöre ve iyi bir oyuncuya sahip takımların ise daha üst sıralara gelmesi, çok daha kolay bir hal oluyor. Eğer sizler de kendi liginizden daha üst liglere ulaşmak, bulunabilirliğinizi arttırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Müşterilerimizin tüm çalışmaları kurallara uygun bir şekilde, herhangi bir illegal yöntem kullanılmadan yapılmaktadır. 

5/5

Siteler arası rekabet genel olarak günümüzde oldukça yüksektir. Alan adı kalitesi düşük olan sitelerin pek çoğu, anahtar kelimelerinde alt sıralarda yer almaktadır. Çalışmalarımız, istenilen sitenin otoritesini arttırarak daha üst sıralara gelmesine yardımcı olur.

Müşterilerimizin çalışmalarını silmiyoruz. 5 yıl önce çalışmalarını tamamlamamıza rağmen, hala verim almaya devam eden çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır. Çalışmalarımızın faydasını uzun yıllar boyunca görebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, +18, bahis – kumar v.b. sitelere çalışma yapmıyoruz. Bunun haricindeki Eğitim, Hizmet, Ürün satış, Blog gibi diğer tüm kategorideki siteler için çalışma yapmaktayız.

Size uygun hizmeti temin etmeniz ardından çalışmalarınıza başlıyoruz. İşlemleriniz tamamlandığında mail adresinize tüm çalışmaları ayrıntılı bir şekilde gönderiyoruz. Süreç ile ilgili daha kapsamlı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Elbette. Yasal, marka tescilli bir firmayız. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Şirketinize ya da şahsınıza fatura kesebiliriz.

Seo Paketleri

Seo paketlerinin profesyonel backlink paketlerinden farkı, direkt olarak dış SEO çalışmalarına geçiş yapmak yerine aynı zamanda iç SEO’da yer alan hataların kısmi ya da bütünsel olarak düzenlenmesi. SEO paketlerinde başarı, backlink paketlerine oranla daha yüksek olabiliyor. Firmamız, standart backlink çalışmalarımıza ek cüzzi bir ücret karşılığında ilgili sayfalarınızda yer alan hataları da düzenleyebilir. Bu sayede siteniz, arama motorlarına daha uygun bir hale gelecektir. Çok sayıda site sahibi, site içeriğinde var olan hatalar sebebiyle bulunamamaktadır. Bu da doğal olarak kazançları etkileyen bir durumdur. SEO paketleri ile daha iyi yerlere gelmek isterseniz, ilgili detaylar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Backlink paketlerimize yapacağınız yatırımla, faydasını uzun yıllar boyunca görebileceğiniz çalışmaları sizler için sunmaktayız. Gerek iç gerekse dış SEO çalışmalarımızla rakiplerinize oranla daha iyi bir yere gelebilmeniz için en iyi adımları atmaya hazırız. Türkiye’nin en büyük webmaster platformları R10, WMARACI gibi platformlar dahil, son 5 yılı aşkın süredir çok sayıda müşterimizi memnun etmeyi başardık. Google’da alt sıralarda kalmaya devam eden site sahiplerinin ortak noktası genel olarak SEO konusunda gerekli adımları atmamaktır. Gelin bu adımları birlikte atalım, daha üst sıralara gelebilmeniz için profesyonel çalışmalarımızla sizlere hizmet sunalım. Aklınıza takılan soruları sormak için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Profesyonel Backlink Hizmetleri

Firmamız, backlink hizmetleri konusunda 5 yılı aşkın süredir özenle hizmet vermekte. Bu süreç içerisinde kazancını %300 oranında arttıran müşterilerimiz de oldu. Marka tescilli firmamız, tamamen yasal ve Google kurallarına uygun olarak hareket ediyor. Genel olarak iletişime geçen kişiler, firmalar bizlere şu soruyu soruyor. Çalışmalarınız ne işe yarıyor? Kısaca özetlemek gerekirse çalışmalarımızla:
 • Sitenizin kalitesini arttıracaktır.
 • İstediğiniz kelimelerde üst sıralara gelmenize katkı sağlar.
 • Sitenizin maddi değeri artar.
 • Siteniz, geçmişe göre daha kolay bulunur.
 • İndex hızına katkı sağlar.
Gibi onlarca farklı faydası bulunuyor. Kısacası, eğer geçmişe oranla daha iyi yerlere gelmek istiyorsanız çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz. Etkili backlink paketleri sayesinde bir süre sonra sitenizin kalitesinin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Eğer daha kolay bir şekilde bulunmak, sitenizin kalitesini daha da arttırmak istiyorsanız bu çalışmalarımızın önemi son derece büyük. Google’da daha üst sıralara gelmiş olan müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilmek adına iletişime geçebilirsiniz.

Uyarı

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı, Bahis - Kumar içerikli, +18 içerik barındıran siteler için çalışma yapmamaktayız.

Firmamızın sunmuş olduğu backlink paketlerine yönelik daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçerek, backlink paketleriyle ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Backlinkim, marka tescilli yasal bir firma olup, hizmetlerini güvenle vermektedir. Yapılan tüm çalışmalar, müşterilerimize iş sonunda (ortalama süre 7-15 gün) rapor halinde gönderilmektedir. Çalışmalarınızın ne şekilde yapıldığını bu raporda detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Son 5 yıl içerisinde 300 ‘ü aşkın müşterimiz olmuştur. Bu müşterilerimizin bir kısmı, R10, Wmaraci gibi Türkiye’nin en büyük webmaster platformları aracılığıyla bizlere ulaşarak hizmet almıştır. Standart paketlerimizin yanı sıra, talebe bağlı olarak daha üst düzeyde hizmetlerimiz de bulunuyor. Hizmetlerimizin tamamıyla ilgili sorularınız ve sipariş işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp & Telefon

E-Mail

Ara
× Whatsapp İletişim