Genel

WordPress Tema Satın Alma Sitesi

WordPress tema satın alma sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Bilindiği üzere PHP, MYSQL kullanılarak yazılmış olan, sıkça kullanılan popüler yayın sistemidir. Kullanıcı ve okur odaklı bu sistemin yönetilmesi son derece basittir. Eklentiler aracılığıyla desteklenebilir sistemde yazarlar, editörler, site sahipleri birkaç basit adımda içerik oluşturabilir.

WordPress Temaları Nelerdir?

Genel olarak wordpress temaları, farklı kategorilerde içerik üreten sitelere uygun olarak üretilmiştir. Sitenizin içerik konusuna uygun pek çok temayı bulabilmeniz kanthemes.com aracılığıyla mümkün olacaktır. Bu temalardan bazıları şu şekildedir:

  • WordPress haber teması.
  • WordPress kurumsal tema.
  • E-ticaret wordpress teması.
  • WordPress blog – magazin teması.
  • Kurumsal wordpress teması.

Şeklinde içerik üretmek istediğiniz alanlara uygun temalar satın alabilmeniz mümkün olacaktır.

WordPress Tema Fiyatları Ne Kadar?

Ücretsiz olarak kurulan temalar genellikle artık standartlaştığı için göze basit geliyormuş gibi görünebilir. Rakiplerinizden daha farklı görünebilmek, sitenize giriş yapan kişilere daha iyi bir şekilde hitap edebilmek için  tema satın almanın önemi büyüktür. WordPress tema fiyatları, genel olarak temanın yapım aşamasında gösterilen özene ve temanın özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Kan Themes, Haziran 2022 tarih itibariyle, 100tl ‘den başlayan, 600tl ‘ye kadar varan farklı tema seçenekleriyle hizmet veriyor. Bu temaları tek tek inceleyerek size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Şayet seçim konusunda zorluk yaşıyorsanız, bu konuda destek alabilmek adına kan themes yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Tema Satın Alma Sitesi

Kanthemes.com, en iyi wordpress tema satın alma sitelerinden bir tanesidir. Sadece birkaç adımda beğendiğiniz temayı kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Bu ödeme seçenekleri arasında havale/EFT/kredi kartı gibi seçenekler bulunmaktadır. Satın alma konusunda destek için site yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Tema Kurulumu Nasıl Yapılır?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de WordPress tema kurulumu nasıl yapılır? Şeklindedir. Pek çok kişi kurulum konusunda bilgi sahibi olmadığı için tema satın almaktan vazgeçebilmektedir. Tema kurulumu teknik bir bilgi gerektirir. Satın almış olduğunuz temanın kurulumunu 1 defaya mahsus olarak Kanthemes.com ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Sizler de WordPress tema satın alma sitesi aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

SEO Uyumlu WordPress Tema

Bir WordPress temasının SEO uyumlu olması oldukça önemli bir etken. Bu sayede Google botları sitenizi daha kolay bir şekilde ziyaret eder. Arama motorlarında daha iyi yerlere gelmeniz kolaylaşır. SEO uyumlu olmayan temalarsa pek çok sorunu bir arada getirebilir. WordPress tema satın alma sitesi kanthemes.com ‘un temaları, SEO uyumludur.

Author

Aykut Aydın

Seo, Backlink konularında Türkiye geneline yönelik hizmetler sunmaktayım. R10, Wmaraci gibi Türkiye'nin en büyük platformları aracılığıyla, "Backlinkim" kullanıcı adı ile bana ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara
× Whatsapp İletişim