Backlink

Backlink Zararlı Mı? Backlink Zararları Nelerdir.?

Backlink zararlı mı? Backlink zararları nelerdir? Bu sorular, web sitesinin ilgili kelimelerde GOOGLE arama motorunda daha iyi yerlere gelmesini isteyen kişilerce sıkça soruluyor. Günümüz şartlarında rekabeti yüksek kelimelerde backlink desteği olmadan iyi bir yere ulaşmak neredeyse mümkün değil. Fakat bu işi tamamen ticarete dökmüş, yarar – zarar boyutunu sorgulamayan kişi ya da kişiler web sitelere zarar verebiliyor. Yazımızın devamında da detaylı olarak ifade edeceğimiz gibi her backlink faydalı değil.

Backlink Zararlı Mı?

Gelelim asıl sorumuza. Backlink zararlı mı? Şöyle düşünün. İnsan, yaşantısını devam ettirebilmek için suya ve besine ihtiyaç duyar. Bunun için suyun ve besinlerin kalitesi önemlidir. Eğer sağlıksız yiyecekleri sürekli olarak tüketirsek, kaynağı temiz olmayan sular içersek bu durumda vücudumuz zarar görür. Sürekliliği halinde ise işin ucu ölüme kadar gidebilir. Bu örnekten yola çıkarak backlink kaynaklarının da temiz olması gerektiğini sizlere söyleyebiliriz.

Backlinkim olarak 6 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. R10.net/backlinkim gibi farklı mecralarda da işimizi mümkün olan en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Google kurallarına uygun olarak almış olduğumuz eğitimlerle bugüne kadar yüzlerce müşterimizi memnun etmeyi başardık. Kaliteli backlink paketleri sayesinde müşterilerimizi en iyi şekilde memnun edebilmek adına gayret göstermekteyiz.

Backlink Ne İşe Yarar?

Daha önce backlink nedir? Sorusunun cevabını detaylı olarak yazmıştık. Backlink ne işe yarar? Bu çalışmalarla domain kalitesi artar. İstediğiniz kelimelerde daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Alacağınız verim, kelimelerinizin rekabet oranlarına göre değişkenlik gösterecektir. İsterseniz direkt olarak Google 1. sayfa garantili çalışmalarımızdan da yararlanabilir, bizlere ulaşarak bu konuda fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Backlink Paketleri Zararlı Mı?

Çalışma esnasında sitenize zarar verebilecek yöntemler kullanılan backlink paketleri zararlıdır. Örneğin, çok düşük kaliteli onlarca, yüzlerce siteye sırf backlink elde edebilmek için bir program aracılığıyla sitenizin bağlantıları eklenirse bu durumda yarardan çok zarar görebilirsiniz. Bu işi yapan bazı kişiler, backlink olsun da nasıl olursa olsun. Görüşünü benimsemektedir. Bu görüş oldukça yanlıştır.

Backlink Zararları Nelerdir?

Peki backlink zararları nelerdir? Bağlantıların kalıcılığı backlink çalışmaları için önemli olan bir faktördür. Backlink çalışması yapan bazı kişiler, yapılan çalışmaları bir süre sonra silmektedir. Eğer yapılan çalışmalar sürekli olarak silinirse web sitenizin domain otoritesinde kayıplar olacağı için bu durumda zarar görebilirsiniz. Alan adı otoriteniz sarsılacağından dolayı sıralama kayıpları yaşayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı bağlantıların kalıcılığı büyük önem arz eder. Firmamız, yapılan backlink çalışmalarını silmemektedir.

Backlink zararlı mı? Backlink zararları nelerdir? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Kaliteli backlink çalışmalarıyla daha iyi yerlere gelmek isterseniz, sizler için profesyonel bir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Author

Aykut Aydın

Seo, Backlink konularında Türkiye geneline yönelik hizmetler sunmaktayım. R10, Wmaraci gibi Türkiye'nin en büyük platformları aracılığıyla, "Backlinkim" kullanıcı adı ile bana ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara
× Whatsapp İletişim